Hakkımızda

CANA PLASTİK kurulduğu günden bu yana, ülkemizde faaliyet gösterdiği Plastik Hammadde ithali ile ilgili başarılı ve öncü çalışmalarıyla sürekli yenilenmekte ve toplumumuza artı bir değer katmaktadır. Şirketimiz topluma karşı duyduğu sorumluluk duygusuyla tüm sosyal paydaşlarına gerek maddi, gerek ise manevi değerler katabilmek için çalışmaktadır. Şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu çalışma arkadaşlarımızla ve kendileriyle birebir iletişim içerisinde bulunan yönetim kadromuzla eğitime verdiği büyük önemden ötürü, bu eğitimin faydalı bir şekilde hizmete yansıyacağının bilincindedir. CANA PLASTİK geleceğe giden yolda, geçmişten ders çıkarmanın öneminin bilinciyle ulusal değerlerimize bağlıdır. Yeniliklere ve yaratıcılığın her türlüsüne değer vermekte, araştırma-geliştirmeye yatırım yapmaktadır. Bizler iş ilişkilerimizde güvene dayalı çalışmanın önemini bilmekte, her iş ortaklığımızda ancak kontrollü bir güvenin yeterli olacağı inancını taşımaktayız. Bu güveni temin edebilmek içindir ki; yarının ihtiyaçlarını görmeye ve kendimizi bu doğrultuda geliştirmeye verdiğimiz önemle Plastik Hammadde sektöründe fark yaratmaktayız.

Vizyonumuz

Sektörün bugününü iyi analiz eden, yarınını da bugünden planlayabilen, fark yaratmaya ve değer katmaya inanan, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerin takipçisi olan kurumsallık ve profesyonellik anlayışını sürdürmektir.

Misyonumuz

Ülkemiz plastik sektörünün ihtiyaç duyduğu hammaddeleri, kalite ve uygun maliyetlerle, günün en modern taşımacılığı ile müşterilerine bugün vermek ve bu hizmeti yarına taşımak, verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmaktır.

İlkelerimiz

- Verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak.
- İlkeli, dürüst ve şeffaf olmak.
- İnsan merkezli, paylaşımcı olmak.
- Dürüstlük ve güvenilirliği öncelik edinmek.
- Araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmak.
- Çevre bilincine sahip olmak.
- Müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışına sahip olmak.
- Kurumsallaşmanın önemini anlamış ve öğrenmiş organizasyonel bir yapıya sahip olmak.

Organizasyonumuz

Kurumsallaşmanın önemini anlamış ve öğrenmiş organizasyonel bir yapıya sahip olmak. CANA PLASTİK katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. CANA PLASTİK insana değer verir ve paylaşımcılığı destekler.

Eğitim

Eğitim, geri dönüşümü her zaman pozitif olan bir yatırımdır. Yönetici portföyümüz gerek CANA PLASTİK'in mutfağından yetişen, gerekse de sektörde alanının en iyilerinden seçilerek oluşturulmaktadır. Plastik hammadde ithalatında uluslararası deneyimlere de sahip olan bu yönetici kadrosu, CANA PLASTİK bünyesinde verilen eğitimlerin temel direği olmuştur. Tüm yöneticilerimiz ilgili Kalite Yönetim Sistemleri eğitimini almak ve bu eğitimlerini kendi sorumluluk alanlarına entegre etmekle yükümlüdür. İşe alınan her bir çalışan gerek oryantasyon ve gerekse de ilgili teknik eğitimden geçmektedir. CANA PLASTİK'te sektörel tüm gelişmeler, etkinlikler takip edilir. Yöneticilerimiz gerek yurtiçi, gerekse de yurt dışında gerçekleşen ilgili fuarlara katılarak sektörel gelişmeleri takip eder.

Kalite Politikamız

- Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
- Müşteri odaklı olmak, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimini ona göre yönlendirmek.
- Planlı, sistemli bir eğitim ve bilinçlendirme programlarıyla çalışanlarımızın yetkinliklerini sürekli geliştirerek sürecin doğru ve etkin bir şekilde yapılmasını sağlamak.

İnsan Kaynakları

- İnsana değer veren, katılımcılığın ve yaratıcılığın özendirildiği bir yönetim sistemi uygularız.
- Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını belirler ve uygularız.
- Strateji planları doğrultusunda, orta ve uzun vadeli hedefleri göz önüne alarak, insan kaynakları planlamasını yaparız.